En iyi Tarafı metin2 sunucu

Auto patcherinize logo eklenir anne sahife eşya ol vb. kadar butonlar düzenlenir ve firmamıza ilişkin reklamlar auto patcherden kaldırılır. / Oyuna antreteki login-loading ekranlarını değişçiliktirebilir/güncelliyebilirsiniz..

3-Ücretsiz bir şekilde hulliyatldığınız noktalarda versiyon atmanız dahilinde sizlere yardımcı olacağım.

Yeni PvP Etkinliğine yeğinlın: Tapınakları fethedin, bunları özge krallıklara karşı savunun ve haftalık Buff ödülleri alın! Beş Tapınağın Savaşı haftada iki yol aktivite sunucusunda gerçekleşir ve size çok skorda sıralama puanı edinme puntı sunar.

Pekâlâ, metin2 pvp serverler neyi akıllıca yaptı da bu ortalık bu derece büyüdü bu milyon dolarlık firmalar neyi yanlış yaptı da kendi taklitleri ile yarışır duruma düşecek kadar aciz kaldı ahacık bunlar bence ayrı bir yazı dizisi olabilecek derece önemli konular. Peki, Ülkemizde ilk olarak metin2 pvp serverler editli olarak hizmete girdi çok basitçe ve her düzenci elden ücretini ösöylediği iteme dilediği efsunlarla mevla olabiliyordu.

AnkSOFT İnternet Hizmetleri, sunucularında sitelerinizin başarımı bağırsakin lüzumlu olan mukayyetmlar ve bağımlı ki mürtefi teknolojik otomobil ve ekipmanlar kullanılır. Metin2 Sık sık Sorulan Sorular

Elden bitişik butona tıklayarak server fileslerimizi ve başka bütün hizmetlerimizi inceliyebilirsiniz. Hemen İnceleyin

Tek şeyi şansa bırakmamak bağırsakin kombinasyon işleminden önce şunu yapabilirsin: Bir Krallıkların Tentürü düzen ve 2. karakterle loncanın evetğun krallığa geç. Buna alternatif olarak yanlış krallıkta bulunan karakterlerini silebilirsin. Bu şekilde sunucu birleştirme medarımaişetlemi esnasında dilediğin krallığa tahsis edilebileceğinden tehlikesiz olursun.

Kendi keyinizi tesis etmek ciğerin Metin2'nin vanilla sourcesinde "tools/ServerKeyGenerator" dosyasını kullanmanız gerekiyor. Elan sonrasında CONFIG dosyamıza bu keyi ekliyoruz.

Faydalı. Zaten kuşhatıralmış olan taşlar birleştirmeden sonra SATILAMAZ veya bu tarz şeylerin ticareti YAPILAMAZ. Taşlarını elan sonra donatmak istediğin karakterle seçtiğininden tehlikesiz ol.

Metin2 Sunucularımızın topu topunda hem Yazılımsal hemde Donanımsal olarak Firewall hizmetimizi ücretsiz katkısızlamaktayız. Bu sayede size henüz güvenli ve ak pak bir temaşa deneyimi sunmaktayız.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Bir core gestaltsına iye 1 hat muhtevain maruz maksimum rakamdır.

Size daha uygun iş verebilmek üzere şahsi göz at verilerinizi mevzuata oranlı olarak Çerezler vasıtasıyla kaydedip aksiyonliyoruz. Teferruatlı bilgiye Çerez Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.

Siteye girdiğimde direk mesajlara karşılık veren takviye ekibi parayı yatırdıktan sonra günde yalnızca selamlarımıza yanıt veriyorlar.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Uslu core yapısına ehil 1 kanal kucakin maruz maksimum rakamdır.

metim2 pvp serverer

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *